negm
منشور

The New England Journal of Medicine

برای مشاهده متن کامل مقالات (full text) کلیک کنید

چگونه از نشریه استفاده کنیم؟

کاربر جدید هستید؟ثبت نام کنید.

ثبت نام کرده اید. بر روی لینک کلیک کنید.
رمز عبور خود را وارد کنید.
کمی صبر کنید تا صفحه بارگذاری شود و سپس استفاده کنید.


در باره مجلهnegm


رسالت مجله پزشکی نیو انگلند ارائه بهترین پژوهش ها و اطلاعات مشترک کلیدی علوم زیستی و عملیات بالینی به پزشکان و عرضه این اطلاعات در قالبی قابل فهم و مفید از لحاظ بالینی است. مجله نیو انگلند که یاور حرفه پزشکان است، پزشکانی را که مشغول طبابت هستند از پیشرفت هایی که برای بیمارانشان مهم است مطلع می سازد و آن ها را هم به علوم بالینی و هم ارزش یک پزشک خوب بودن پیوند می زند.

مجله نیو انگلند از یک فرایند بسیار دقیق ویرایش و نقد و نظر همترازان برای ارزیابی نسخ مقالات ارسالی از لحاظ دقت علمی، نوآوری، و اهمیت استفاده می کند. ویراستاران خط مشی هایی را تنظیم کرده اند تا مطمئن شوند نویسندگان همه ارتباط های مالی را افشا می کنند و این که آن ارتباط های مالی هیچ تأثیری در محتوای منتشر شده ندارد. این عوامل به شهرت مجله نیو انگلند به عنوان "استاندارد طلایی" برای پژوهش های زیست پزشکی با کیفیت بالا و بهترین شیوه های پزشکی بالینی کمک می کند.

مجله نیو انگلند به صورت گسترده ای خوانده می شود، به آن استناد می گردد، و مجله عمومی پزشکی بسیار تأثیر گذاری در جهان است. چون برای رفع نیاز های متغیر خوانندگان قرن بیست و یکم خود متحول می شود متعهد به حفظ آن شهرت و کمال است در حالی که از فرمت ها و فن آوری های خلاق برای ارا ئه ویژگی ها و دسترسی سریع تر استفاده می کند.

تاریخچه

negm

مجله پزشکی نیو انگلند قدیم ترین مجله پزشکی است که مستمرا" انتشار یافته و قرن دوم خدمات خود به جامعه پزشکی را در سال 2012 به پایان برده است.

در سال 1811، جان کالینز وارن (John Collins Warren)، یک دانشمند و پزشک بوستونی به کمک همکارخود، جیمز جکسون (James Jackson)، اولین مجله پزشکی را در نیو انگلند بنیان گذاشت. اولین نسخه فصلی مجله پزشکی و جراحی و شاخه های جنبی علوم پزشکی نیو انگلند در ژانویه 1812 در بوستون به چاپ رسید. شانزده سال بعد، پس غاز ادغام با مخبر پزشکی بوستون، نام آن مجله پزشکی و جراحی بوستون شد و انتشار هفتگی آن آغاز گشت. در 1921 انجمن پزشکی ماساچوست آن را به قیمت 1 دلار خرید . در 1928 نام آن به مجله پزشکی نیو انگلند تغییر یافت.

مجله پزشکی نیو انگلند از همان روز های نخستین گزارش هایی را از مرز های علوم پزشکی و طبابت منتشر کرده است. این مجله اولین نمایش عمومی بیهوشی با اتر را در 1846، اولین شرح کامل پارگی دیسک ستون فقرات را در1934، و اولین موفقیت درمان لوسمی های زودرس دوران کودکی را در 1948 مستند نمود. مقالات جدید تر شامل اولین شرح های ایدز و سپس درمان آن، آسپرین و عوامل پایین آورنده کلسترول در پیشگیری از بیماری قلبی، و پیشرفت های جدید مولکولی در درمان لوسمی مزمن و سرطان ریه می باشد.

وضعیت امروز مجله پزشکی نیو انگلند

negm

نفوذ این مجله به سطح بین المللی ارتقاء یافته است. هر هفته بیش از 600000 نفر در 177 کشور آن را می خوانند. بیش از نیمی از گزارش های پژوهشی که به مجله پزشکی نیو انگلند واصل می شود در خارج از ایالات متحده امریکا تهیه می شوند. مجله پزشکی نیو انگلند غالبا" بیش از هر مجله پزشکی دیگری در نوشته های علمی مورد استناد قرار می گیرد، و در 1978 تنها مجله پزشکی امریکایی بود که تا بحال جایزه پولک (Polk Award) را برای شایستگیش در روزنامه نگاری در یافت کرده است. امکان دسترسی رایگان آنلاین در بیش از 100 کشور کم درآمد وجود دارد، و متن کامل مقالات پژوهشی شش ماه بعد از انتشار برای همه رایگان است. NEJM.org در 1996 ایجاد شد و حالا افراد بیشتری مقالات مجله را در مقایسه با چاپی آن، به صورت آنلاین می بینند.

مجله پزشکی نیو انگلند وب سایت جدیدی را همراه با آرشیو کامل مجله در 2010 پیاده کرده است. وب سایت جدید تجربه عمیق تر، وسیع تر، و جذاب تری را از طریق جستجوی پیشرفته و راهبردی، صفحات تخصصی، عناصر تعاملی، و تعدادی از ویژگی های چند رسانه ای یکپارچه در اختیار کاربران می گذارد. از طریق آرشیو، هر مقاله ای که از 1812 در مجله منتشر شده - یک تاریخ غنی از پزشکی مدرن - به طورکامل قابل جستجو و دسترسی آنلاین است.

در 2012، گروه مجله پزشکی نیو انگلند، بخشی از انجمن پزشکی ماساچوست، تشکیل شد که مجله پزشکی نیو انگلند و NEJM Journal Watch را تولید می کند.

negmcommentنظر و پیشنهاد خود را بنویسید
موسسه پراش

شناسه ملی : 10100220785

موسسه ای ایرانی با قدمت 28 ساله در زمینه اطلاع رسانی

تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از زرتشت شرقی، خیابان شهید حمید صدر، پلاک 10
تلفن: 88922500