علامت تجاری منشور

روایت ها

متن کامل

ده شرکت برتر خودرو سازی جهان در سال 2017سازندگان خودرو

نوشته:Hitesh Bhasinترجمه: منشور

گذشت آن روزگاری که وسایط نقلیه به عنوان وسیله ای لوکس مورد استفاده قرار می گرفتند. اگر هنوز فکر می کنید وسایط نقلیه موتوری وسیله ای لوکس هستند و شما با حمل و نقل عمومی آسوده تر هستید صبر کنید تا وقتی در ایستگاه اتوبوس نشسته اید باران ببارد و اکثر وسایط نقلیه عمومی کاملا" پر باشند و شما متوجه شوید که چقدر نیاز دارید با یک اتومبیل یا دوچرخه به خانه برسید. اتومبیل بخشی از نیاز نیست اما یکی از مهم ترین بخش محصولات خواستنی است.

به محض این که توانایی مالیتان اجازه دهد مطمئنا" اتومبیل خود را خواهید خرید. اون موجب افزایش موقعیت شما می شود ضمن این که تسهیلاتی را فراهم می کند.

با گزینه های مختلف مالی موجود، حتی داشتن یک اتومبیل دشوار نیست. شرکت های خودرو سازی نه تنها باید مراقب ساختن خودرو باشند بلکه باید مراقب چگونگی خرید خودرو توسط مردم هم باشند، چه قشری از مردم چه خودرویی را می خرند؟ شرکت های مختلف خودرو از انواع زیادی از قشر بندی ها استفاده می کنند.

به طور خلاصه، امروزه مردم به میزان بی سابقه ای اتو مبیل می خرند. اما چه مارک هایی شدیدا" مورد علاقه هستند؟ ده تا از برترین شرکت های خودروسازی جهان در زیر معرفی می شوند.

 1. شرکت تویوتا موتور


 2. تویوتا

  این شاید از لحاظ حجم تولید و در آمد برترین تولید کننده خودرو باشد. این شرکت محصولات خودروی مختلفی را از جمله ماشین های شاسی بلند، مینی ون، وسایط نقلیه لوکس و ورزشی، کامیون، اتوبوس و غیره را طراحی، تولید، و به بازار عرضه می کند. موتور اتومبیل های تویوتا یا موتور های احتراقی است یا موتورهای چندگانه سوز مثل موتور پریوس (Prius)

  شرکت تویوتا موتور چندین واحد تولید خودرو دارد از جمله واحد دیاهاتسو موتور برای تولید وسایط نقلیه مینی و هینو موتور برای تولید اتوبوس و کامیون. بازار تویوتا، که عمدتا" شامل افراد ی با درآمد متوسط تا کم درآمد است تویوتا را به خاطر قیمت خرید و هزینه نگهداری نسبتا" کم آن ترجیح می دهند. ضمنا" طیف وسیع محصولات آن گزینه زیادی را برای انتخاب دراختیار شما قرار می دهد و تویوتا دارای ارزش فروش مجدد بسیار خوبی لست.

 3. ب ام و


 4. ب. ام. و

  ب ام و در این لیست دومین شرکت اتومبیل سازی جهان در سال 2017 است. این شرکت به تولید اتومبیل های ممتاز و وسایط نقلیه برون راهی - که راندنشان در خیابان ها و جاده ها مجاز نیست - تحت نام رولزرویس، مینی (MINI)، و ب ام و تولید می کند.

  ب ام و موتورسیکت هایی هم تحت نام هاسکوارنا و ب ام و تولید می کند. این شرکت به مشتریانش خدمات مالی هم ارائه می کند که شامل تأمین اعتبار و اجاره یا لیزینگ اتومبیل و نیز تأمین اعتبار فروشندگان اتومبیل، سپرده گذاری بانکی و خدمات بیمه اتومبیل می باشد. کیفیت، دوام، و برازندگی چیزهایی هستند که بسیاری از افراد پردرآمد را به سوی مارک های ب ام و می کشاند.

 5. شرکت مرسدس بنز


 6. بنز

  مرسدس بنز یک مارک عالی آلمان است که توسط Daimler AG تولید می شود. در واقع، اگر یک نام اتومبیل باشد که می تواند به صاحبش موقعیت اجتماعی ببخشد اون مرسدس بنز است. مردم عاشق این مارک هستند چون با مدل و برازندگی خاصی همراه است که مناسب افراد پر در آمد است.

  اتومبیل های مرسدس بنز شامل وسایط نقلیه لوکس، اتوبوس، اتومبیل و کامیون است و شرکت تولید کننده خدمات مالی و تعمیرات خودرو را هم ارائه می کند. مرسدس بنز از زمان آغاز به کارش دل بسیاری را با کیفیت و برازندگیش برده است، موقعیتی که به نظر می رسد برای همیشه حفظ کند.

 7. شرکت فولکس واگن


 8. فولکس

  یکیس دیگر از شرکت های خودرو سازی آلمان فولکس واگن است که دارای مجموعه وسیعی از اتومبیل هاست. اکثر اتومبیل های آن به داشتن طرح های یگانه، مثل حشرات، پستانداران کوچک، و درزیستان، مانند لاک پشت، معروفند. وقتی نوبت به حجم فروش هر خودرو می رسد فولکس واگن تنها در جایگاه دوم پس از تویوتا قرار می گیرد.

  اتومبیل های فولکس واگن هم به خاطر دوامشان مورد علاقه مردم هستند و رانندگی یک اتومبیل مارک فولکس واگن با جنبه خاصی ازموقعیت اجتماعی همراه است.

 9. شرکت نیسان موتور


 10. نیسان

  نیسان یک مارک اتومبیل ژاپنی است که به خصوص در کشورهای جهان دوم و سوم بسیار محبوب است. ابتکار این شرکت برای ساخت اتومبیل های کوچک باعث شده تا رؤیای بزرگ شدن این مارک با تولید محصولات کوچک به حقیقت بپیوندد.

  این ابتکار عمدتا" تضمین می کند که وسایط نقلیه ارزان قیمتی که سوخت آن ها مقرون به صرفه است و راحتی، سبک، عملکرد، و ایمنی استاندارد دارند به بازار عرضه شوند. این شرکت وسایط نقلیه برون راهی، اتومبیل های شاسی بلند، و وانت هایی را با مدل هایی به نام ماکسیما، آلتیما، سنترا و غیره تولید می کند. اگر چیزی کوچک اما عالی و با قیمتی مناسب می خواهید به سراغ نیسان بروید.

 11. شرکت فورد موتور


 12. فورد

  فورد یکی از تولید کنندگان اتومبیل است که هنوز هم در سال 2017 جایگاه بالایی در میان ده شرکت برتر اتومبیل سازی جهان دارد. برخی از مارک های اصلی آن عبارتند از لینکلن، تاروس، فوکاس، موستانگ، و فیستا. ویژگی اتومبیل های این شرکت لوکس بودن مارک لینکلن آن و خوب بودن آن ها برای ورزش و کارآیی برون راهی می باشد. در گذشته، فورد بهترین کامیون ها، اتوبوس هاف و تراکتور ها را تولید می کرد. امروزه تمرکزش عمدتا" بر اتومبیل های لوکس و ورزشی است.

 13. شرکت هوندا موتور


 14. هوندا

  هوندا یک خودرو ساز برجسته جهان و بزرگترین تولید کننده موتورسیکلت در جهان است. خطوط تولید موتورسیکلت آن همه چیز را از دوچرخه های عالی تا اسکوتر ها را ارائه می کند . این شرکت همچنین اختصاص به تولید وسایط نقلیه آبی شخصی و خودروی همه جا رو دارد .

  مدل های اتومبیل این شرکت شامل هفت مدل خودروی لوکس و نیز اتومبیل های شاسی بلند و غیره دارد. ضمنا" در خط تولید آن محصولات برقی و ماشین آلات هوندا از قبیل ماشین برف روب، دستگاه کشت، چمن زن، موتور قایق، و ژنراتورهای قابل حمل هم تولید می شوند. کیفیت، دوام، و مصرف مقرون به صرفه سوخت، دلایل اصلی ترجیح مشتریان به داشتن ماشین های هونداست.

 15. شرکت آودی


 16. آودی

  آودی یکی از شرکت های فرعی فولکس واگن است و جای تعجب نیست که معمولا" به عنوان ماشین ساز باواریایی شناخته می شود. خط تولید محصول آن عمدتا" اتومبیل های لوکس است که شامل اتومبیل های شاسی بلند Q5 & Q7 و خودروهای سری A می باشد. سایر مدل های لوکس آن عبارتند از کوپه TT، کروکی TTS، تمام چرخ A6، و Quattro Wagon تمام جاده ها.وسایط نقلیه امنیتی زره پوش هم توسط آودی ساخته می شود.

 17. پورشه


 18. پورشه

  پورشه همراه با شرکت های تابعه اش، گروه مشاوره پورشه و میشکه هوفمن و شرکا ارائه کننده مدیریت سرمایه گذاری، خدمات مهندسی، و خدمات مالی خودرو در میان محصولاتی است که خود به بازار عرضه می کند. در خصوص اتومبیل، پورشه در تولید اتومبیل های شاسی بلند، اتومبیل های ورزشی، و سدان تخصص دارد. پورشه متعلق به شرکت فولکس واگن است و خط تولید فعلی آن شامل کاین، ماکان، 718 باکستر، کایمن و پانامرا می باشد.

 19. شورولت


 20. شورولت

  بخش آمریکایی جنرال موتورز است. این شرکت دارای مجموعه ای از کامیون ها، اتومبیل ها، و وسایط نقلیه تجاری به عنوان محصولاتی است که به همراه خدماتی چون تعویض روغن، بیمه خودرو، تأمین اعتبار، فروش و تعمیر وسیله نقلیه عرضه می کند. شهرت شورولت به این است که ماشین همه جیب ها و همه منظور هاست. طیف وسیع وسایط نقلیه آن شامل اتومبیل های بسیار کوچک و کامیون های تجاری متوسط و غیره می باشد.یادداشت: لازم به توضیح است که در برخی موارد برای روشن تر شدن و تکمیل مطلب، توضیحاتی از سایر منابع هم به ترجمه اضافه شده است.

منبع:www.marketing91.com