علامت تجاری منشور

روایت ها

متن کامل

پاک کننده های شگفت انگیز خانگیتمیز کننده ها

ترجمه: منشور

پاک کننده های خانگی خود را که هم برای کیف پولتان و هم برروی زمین راحت است آماده کنید. دستورالعمل های ما را برای خوشبو کننده هوا، شوینده های لباس، کمک به آبکشی لباس، اسپری خوشبو کننده لوازم منزل، تمیز کننده همه منظوره، و تمیز کننده شیشه و پنجره دریافت کنید.

ملزوماتی که باید داشته باشید

انبار مواد تمیز کننده طبیعی خود را با ذخیره این مواد مصرفی اساسی پر کنید.


مواد مصرفی

ترفند های پاک کننده خانگی که باید بدانیدترفندها

ظروف: برای نگهداری محصولات خانگی از ظروف تمیز استفاده کنید. هرگز از بطری هایی که قبلا" حاوی مواد شیمیایی بوده استفاده نکنید. وقتی ترکیب را تهیه می کنید برای محافظت از خانواده تان روی آن بر چسب بزنید و مطمئن شوید از محلول درست برای برنامه مورد نظر استفاده می کنید.

امتحان کنید: قبل از این که پاک کننده را روی هر سطحی بپاشید ابتدا آن را روی یک نقطه پنهان امتحان کنید. هرگز از سرکه برای پاک کردن سنگ گرانیت یا مرمر، چدن، آلومینیوم، یا سطوح براق استفاده نکنید. اسید موجود در سرکه می تواند اشیاء پرداخت شده را نقش بیندازد، گود و خط خطی کند یا به هرحال به این سطوح صدمه بزند.

پاک کننده های خانگی را باید امتحان کنیدخانگی

مواد شیمیایی را دور بیندازید! این محلول های پاک کننده خانگی به ایجاد فضای درخشان با موادی که هم اکنون در اختیار دارید کمک می کند.

پاک کننده های چند منظوره خانگیچند منظوره

پاک کردن روی میز نفوذ ناپذیر آشپز خانه و حمام با این افشانه های مؤثر به نظر نمی آید کار سختی باشد. به علاوه، اون میکروب ها را کاهش داده و تمام فضای اتاق را تازه و پاک نگه می دارد.

آنچه نیازدارید:

دستورالعمل: تمام مواد فوق را داخل یک شیشه اسپری 24 اونسی بریزید. قبل از استفاده شیشه را تکان دهید. برای مصارف پاک کننده عمومی استفاده کنید. برای افزایش تأثیر آن هنگام از بین بردن کپک و صابون انباشته شده، اول اسپری کنید، سپس جوش شیرین را بپاشید و با یک اسفنج بسایید.

خوشبو کننده های خانگیخوشبو کننده

جوشاندن ملایم مواد در قابلمه ای که احتمالا" در آشپز خانه تان دارید راه ساده ای است برای این که همه خانه بوی عالی بدهد. در عطر مرکبات و گیاهان تنوع ایجاد کنید تا بو های جدیدی ایجاد شود، مثل نارنج-ریحان، لیمو-رزماری، لیمو-اسطوخدوس.

آنچه نیازدارید:

دستورالعمل: مواد را در یک قابلمه متوسط قرار دهید. تاحدود سه چهارم آن را با آب پر کنید و جوش بیاورید. حرارت را کم کنید تا عطر طبیعی آن در خانه بپیچد. (ظرف را به حال خود رها نکنید). ترکیب را می توان یک بار در طول شب ذخیره کرد: آن را در یک شیشه یا قوطی بی منفذ در یخچال قرار داده و روز بعد دوباره بجوشانید و روی حرارت ملایم بگذارید.

مواد شوینده خانگی و کمک به آب کشیشوینده ها

از مواد شوینده گران پرهیز کنید و با این دستورالعمل در پول خود صرفه جویی کنید.

آنچه نیازدارید: