علامت تجاری منشور

روایت ها

متن کامل

مزدا در بازار خودرومزدا

ترجمه: منشور

رتبه بندی خودرو های زیر خلاصه ای است از میزان کلی مرغوبیت اتومبیل های مزدا که توسط سر دبیران سایت تعیین شده است، کسانی که هر سال صد ها خودرو را ارزیابی می کنند و عوامل متعدد عینی و ذهنی را مد نظر قرار می دهند.

مزدا CX-3سی ایکس 3

رتبه ویراستار: 4 ستاره

شروع قیمت از: 24985 دلار

مزدا CX-3 اتومبیل سرگرم کننده و چابک سبک با نگرش توانایی انجام کار می باشد که عملکرد حساس همراه با ظاهری نا متعارف دارد.


مزدا CX-5سی ایکس 5

رتبه ویراستار: 5 ستاره

شروع قیمت از: 24985 دلار

خصلت مزدا این است که دانش فنی خودرو های اسپورت را در هر مدلی ترکیب کند و مزدا CX-5 از آن مستثنی نیست.


مزدا CX-9سی ایکس 9

رتبه ویراستار: 4.5 ستاره

شروع قیمت از: 32460 دلار

منظور کردن جاذبه سریع در یک کراس اوور سه ردیفه کار آسانی نیست اما مزدا این کار را با CX-9 می کند و برایش جایزه یکی از ده برند برتر 2017 را می برد.


میاتا MX-5ام ایکس 5

رتبه ویراستار: 5 ستاره

شروع قیمت از: 25790 دلار

برای شادی و لذت صرف رانندگی، میاتا در لیست ما در ردیف اولین ها قرار دارد. بسیار خوب است و یکی از ده برند برتر 2017 می باشد.


مزدا 3مزدا 3

رتبه ویراستار: 4.5 ستاره

شروع قیمت از: 18720 دلار

همه وسایط نقلیه نمی توانند سبک، پویایی، و ارزش را با موفقیت دریک بسته جمع و جور ارائه کنند اما مزدا 3 این کار را کرده است و به همین جهت است که برنده جایزه ده برند برتر شده است.


مزدا 6مزدا 6

رتبه ویراستار: 4.5 ستاره

شروع قیمت از: 22820 دلار

اگر فکر می کنید همه سدان های خانوادگی برابرساخته شده اند با مزدا 6 چابک و خوش قواره متعجب خواهید شد.منبع:www.caranddriver.com

اگر از دوستداران و طالبان برند های معروف اتومبیل های خارجی هستید ارزیابی آن ها توسط کارشناسان خبره را در سایت منشورمنشورملاحظه کنید

آنچه را که می خواهید درباره اجاره خودرو بدانید در سایت خویش ران اجاره خودرو بخوانید و از چگونگی وضعیت آن بیشتر مطلع شوید