علامت تجاری منشور

روایت ها

متن کامل

محاسن و معایب گردشگریگردشگری

نوشته: Matriarhترجمه: منشور

گردشگری سفری است که نه تنها برای تفریح است بلکه شامل فراهم آوردن خدمات برای این کار هم می باشد. این ممکن است شامل خدماتی چون فراهم آوردن سرگرمی، اقامت، و پذیرایی از گردشگران بشود. ممکن است به نظر برسد که گردشگری تنها با منافعی همراه است اما بررسی دقیق تر نشان می دهد که معایبی هم دارد.

اولا" بسیاری از کشور ها به شدت وابسته به هزینه سفر خارجی ها به عنوان منبع مالیات و منبع درآمد شرکت ها هستند. بنابراین، توسعه گردشگری اغلب یک استراتژی برای پیشبرد منطقه ای خاص به منظور افزایش داد و ستد از طریق صادر کردن کالا و خدمات می باشد.

ثانیا" برای افرادی که مشاغلی در هتل هاو رستوران ها دارند اشتغال مستقیم ایجاد می کند و به لطف آن استاندارد سطح متوسط زندگی مردم به خوبی بالا می رود و در عین حال بیکاری کاهش می یابد.

اما گردشگران از طریق آتش هایی که در جنگل روشن می کنند، تخریب تپه های شنی، و آلودگی سبب آسیب رساندن به محیط زیست می شوند. در نتیجه با افزایش آلودگی که آرامش ساکنان محلی را بر هم می زند اثر منفی به جا می گذارد مضافا" بر این که باعث کاهش گردشگران و منصرف کردن آنان از سفر بیشتر به کشور می شود.

علاوه بر این، گردشگری با تجاری شدن فرهنگ را تضعیف می کند و این اغلب به افزایش زباله، دیوار نویسی، آسیب رساندن به بناهای تاریخی، و سر و صدا مربوط می شود. با کمال تأسف گردشگران همیشه به فرهنگ سنتی احترام نمی گذارند و این یک واقعیت است.

به طور کلی، گردشگری فرایندی بسیار سود آور در بسیاری از کشورهاست به خصوص در کشورهایی که فرایند توسعه متکی به این صنعت است چون این صنعت نیاز به سواد زیاد ندارد و با سرمایه گذاری کم سود بسیار عالی می دهد.منبع:http://sciaga.pl

از رتبه بندی و قیمت تقریبی خودرو های معروف جهان در سایت منشورمطلع شوید