علامت تجاری منشور

منشور

مکانیسم جستجو در منشور استفاده از کلیدواژه ها است.
با وارد کردن یک حرف از کلیدواژه در محل جستجو، فهرستی از کلیدواژه ها برای انتخاب دقیق و بازیابی اطلاعات در اختیار جستجوکننده قرار می گیرد.

سفر به تونس


سفر به تونس

کشورتونس،از جمله کشورهایی به شمار می رود که برای گردشگری یا کار مقصد بسیاری از اشخاص است.این کشور فرهنگهای متنوعی را دربرمی گیرد که مربوط به تاریخ امپراطوری های مختلفی هستند. باتوجه به اینکه صنعت توریسم در اقتصاد این کشور نقشی گسترده دارد، رستورانها و هتل های زیادی برای سرویس دهی به گردشگران ساخته شده اند. پیش از سفر به تونس داشتن روادید یا ویزا لازم است که باید توسط کنسولگری تایید شود.برخی از دارندگان تابعیت آمریکایی یا دارای اقامت کانادا می توانند بدون تقاضای اقامت به مدت 4 ماه متوالی در تونس حضورداشته باشند.کسانی که می خواهند برای گردشگری یا تجارت به مدت محدود سفری به تونس داشته باشند می توانند روادید یکماهه دریافت کنند. گردشگرانی که به زبان عربی یا فرانسوی تسلط دارند از وجود مترجم در تونس بی نیاز هستند.

دیدنی های تونس

در تونس کلیه خدمات و به ویژه حمل ونقل مناسب فراهم است. هنگامی که به تونس سفر می کنید حتما از مناطق مهم آن چون؛ موزه قرطاج یا کارتاژ،مسجد زیتونه، دریاچه اشکل،کلیسای کاتولیک ونیز موزه شمتو دیدن کنید. به ویژه موزه شمتو که آثاری جالب ومهم از فرهنگ تونس باستان را در خود جای داده است. بوستان ملی "بسیدی الطوی" از جمله اماکن دیدنی تونس است که بسیاری از انواع گل و درختان و نیز وسایل بازی و تفریح را دارد.