علامت تجاری منشور

منشور

مکانیسم جستجو در منشور استفاده از کلیدواژه ها است.
با وارد کردن یک حرف از کلیدواژه در محل جستجو، فهرستی از کلیدواژه ها برای انتخاب دقیق و بازیابی اطلاعات در اختیار جستجوکننده قرار می گیرد.

کسب و کار گلخانه ای کوچک را چگونه آغاز کنیم

گلخانه کوچک

نوشته: Shanika Chapman

برگردان منشور

اگر سال هایی را صرف پرورش محصول و گل در باغتان کرده اید شروع یک کسب و کار گلخانه ای کوچک راهی عالی برای تبدیل سرگرمیتان به یک حرفه است. از آن جا که گلخانه های تجاری گران و پرکار هستند، شروع گلخانه ای کوچک خرج زیادی نمی برد. هزاران منبع آنلاین برای تولید کنندگان محصول و ده ها راه برای پائین نگه داشتن هزینه ها ی ساخت و نگه داری گلخانه و بازاریابی کسب و کارتان وجود دارد.

  1. یک مطالعه امکان سنجی انجام دهید تا مطمئن شوید بازار محلی به اندازه کافی بزرگ هست که پذیرای یک کسب و کار گلخانه ای دیگر باشد. میزان جمعیت، رشد پیش بینی شده، سطح درآمد ها، سن افراد جامعه، و نرخ بیکاری را در نظر بگیرید. میزان کشاورزان و فروشندگان محلی را مد نظر قرار دهید.
  2. نوع محصولاتی را که می خواهید پرورش دهید تعیین کنید. در بازار تحقیق کنید تا بفهمید در منطقه شما چه محصولی پر طرفدار است. مجلات این رشته را به منظور آگاهی از جدید ترین روند این صنعت بررسی کنید. در باره رقبای خود برای شناسایی هر خلائی که کسب و کار شما می تواند آن را پر کند مطالعه کنید. سپس در باره محصولتان کاملا" تحقیق کنید تا شرایط ایده آل رویانیدن محصول، خاک، و زمان کاشت را یاد بگیرید.
  3. اندازه عملیات خود را تعیین کنید. ارزیابی کنید به منظور سود آوری چه محصولات زراعی را نیاز دارید پرورش دهید. در نظربگیرید که می خواهید مکمل درآمدتان چیدن گل باشد یا محصولی دیگر. ممکن است پی ببرید که با فروش انواع گیاهان یا محصول در اندازه های مختلف می توانید فضای مورد نیاز برای گلخانه را کاهش داده و هزینه های سربار را تقلیل دهید.
  4. با مقامات منطقه خود تماس بگیرید تا از قواعد حاکم بر گلخانه تان مطلع شوید. ممکن است ارزشمند باشد که زمین را خارج از محدوده شهر فراهم کنید. در این صورت، محلی را با پارکینگ کافی در نزدیکی یک جاده شلوغ می خواهید که بتواند ترافیک محلی را به گلخانه شما بکشاند. برای کسب و کار گلخانه ای تان زمین کافی انتخاب کنید و خاک، منابع تأمین آب، دسترسی به خدمات رفاهی، زه کشی آب، شیب، و منابع سایه طبیعی را در نظر بگیرید. اگر می خواهید محصولات ارگانیک بفروشید زمینتان باید حد اقل برای سه سال عاری از آفت کش ها بوده باشد. اطمینان حاصل کنید چگونه زمینتان قبل از خرید استفاده می شده است.
  5. گلخانه خود را طراحی کنید. در سال های اخیر گلخانه های خورشیدی محبوبیت یافته اند. در حالی که همه گلخانه ها انرژی خورشیدی را جمع می کنند بعضی از آن ها برای جمع کردن انرژی خورشید در طول روز و ذخیره کردن آن در شب مناسب تر هستند و به کشاورزان اجازه می دهند فصل رشد گیاه را طولانی تر کنند. بر اساس سرویس اطلاع رسانی کشاورزی پایدار ملی، گلخانه هایی که از منابع حرارتی مصنوعی استفاده نمی کنند بلکه با بهره گیری از خورشید یا سایر منابع دارای گرما ، آب و بتن را گرم می کنند، برای صاحبان گلخانه های کوچک بهتر و مقرون به صرفه تر هستند. حتما" پنجره هایی را برای تهویه هوا در طول ماه های بیش از حد گرم تابستان تعبیه کنید.
  6. گلخانه خود را با یک سیستم آبیاری، سیستم کود، بستر ها و ظروف کشت، و قفسه بندی های سیمی تجهیز کنید تا هوا بتواند گردش کند و پنکه ها بتوانند هوای گرم را در صورت گرم شدن بیش از حد تخلیه کنند.
  7. بذر، نهال، و قلمه را از عمده فروشان خریداری کنید.
  8. در بازار کشاورزان برای خود اسم و رسمی پیدا کنید. برای فروش محصولات خود، با خواربار فروشان محلی، گل فروشان، پیمانکاران، نمایشگاه های گل و گیاه، و فروشگاه های کشاورزی تماس بر قرار کنید.
منبع: smallbusiness.chron.com