علامت تجاری منشور

منشور

مکانیسم جستجو در منشور استفاده از کلیدواژه ها است.
با وارد کردن یک حرف از کلیدواژه در محل جستجو، فهرستی از کلیدواژه ها برای انتخاب دقیق و بازیابی اطلاعات در اختیار جستجوکننده قرار می گیرد.

چهارتا از بهترین میوه های مبارزه با سرطان

مبارزه با سرطان

نوشته: Jenny Smiechowski

برگردان منشور

آیا می دانید وقتی نوبت به خوردن میوه می رسد چه چیزی این کار را مطبوع می کند؟ اکثر میوه ها برای سلامتی تان اعجاز می کنند. آن ها سرشار ازفیبر، آنتی اکسیدان و ویتامین هستند که معنایش این است که نه تنها خوشمزه، بلکه مغذی هم هستند.

اما بهترین قسمت خوردن میوه بدون چون و چرا این است که چنین چیز مطبوعی می تواند به دفع یکی از مرگبارترین بیماری های جهان - سرطان - کمک کند. در واقع، برخی از میوه ها برای توانائی مبارزه با سرطانشان خیلی قابل احترام - و خیلی قابل تحقیق - هستند.

اما اگر شما هم مثل من نسبت به میوه متعصب هستید در روز کالری های زیادی دارید که به سرو سرتان با میوه اختصاص دهید. خب،باید دید چه میوه هایی را لازم است برای پیشگیری از سرطان در بشقابتان بگذارید؟ بهترین انتخاب، استفاده از قدرتمند ترین چهار میوه موجود مبارزه با سرطان است:

اگر بشقابتان را با این چهار میوه پر کردید یا با مخلوط کن خود اسموتی خوشمزه ای از این میوه ها درست کردید سلول های سرطانی شانسی برای ماندن در بدن شما ندارند و جوانه های چشایی شما هم کاملا" راضی خواهند شد. چقدر میوه باید مصرف کنید؟ توصیه اکثر متخصصان 5 تا 9 وعده میوه و سبزیجات در روز است.