علامت تجاری منشور

روایت ها

متن کامل

ده مزیت برتر فعالیت بدنی منظمفعالیت بدنی

برگردان منشور

توجه داشته باشید: همیشه قبل از شروع، تغییر، یا متوقف کردن بخشی از برنامه مراقبت های بهداشتی تان، از جمله فعالیت های بدنی یا ورزش، خواندن اطلاعات بهداشتی و ورزشی در اینترنت می تواند مفید باشد اما نمی تواند جای تشخیص و درمان حرفه ای را که ممکن است از یک متخصص صاحب صلاحیت بهداشتی نیاز دارید، بگیرد.


در پزشکی هیچ درمان جادویی برای همه بیماری ها وجود ندارد اما اگر باشد اون فعالیت بدنی است. هیچ درمان دیگری به این اندازه فواید سلامتی فراهم نمی کند. متأسفانه بسیاری از افراد به اندازه کافی فعالیت نمی کنند تا شاهد پاداش های آن باشند. اجازه ندهید که شما هم یکی از آن ها باشید. گامی به سوی سلامت بهتر قلب بر دارید و از همین امروز شروع کنید! خانواده تان را همراه خود بیاورید؛ تعداد نفرات قدرت را بیشتر می کند. علاوه بر این، والدینی که از لحاظ جسمی فعالند می توانند برای فرزندانشان مدل رفتارهای شیوه زندگی سلامت قلب باشند. و تحقیقات نشان می دهد کودکانی که ازلحاظ جسمی فعال هستند بزرگسالانی جسما" فعال می شوند.

فعالیت بدنی منظم مزایای شگفت انگیزی دارد. چند نمونه از آن ها عبارتند از:

  1. فعالیت بدنی به شما کمک می کند زندگی طولانی تری داشته باشید و از بسیاری ازبیماری های مزمن، مثل بیماری های قلبی، فشار خون بالا، سابقه چربی غیر طبیعی خون (کلسترول و تری گلیسیرید)، سکته مغزی، دیابت نوع 2، سندرم متابولیک، و سرطان های سینه و روده بزرگ جلوگیری می کند.
  2. فعالیت بدنی سلامتی قلبی-تنفسی و آمادگی عضلانی را بهبود می بخشد.
  3. فعالیت بدنی سوخت و ساز بدن را افزایش می دهد و در کم کردن آسان تر وزن به شما کمک می کند (یا بیشتر بخورید بدون این که وزن اضافه کنید).
  4. فعالیت بدنی به کاهش استرس، اضطراب، و افسردگی کمک می کند و خلق و خوی شما را بهتر می کند.
  5. فعالیت بدنیباعث حفظ عملکرد مغز در افراد مسن تر می شود.
  6. فعالیت بدنی به هضم غذا کمک کرده و حرکات روده را منظم تر می کند.
  7. فعالیت بدنی تراکم استخوان را افزایش می دهد.
  8. فعالیت بدنی باعث می شود با حفظ ظاهر و چابکی تان خوش ترکیب تر پیر شوید.
  9. فعالیت بدنی کیفیت خواب را بهبود می بخشد.
  10. فعالیت بدنی باعث بهبود کیفیت کلی زندگیتان می شود.

چه نسخه دیگری چنین هزینه اندکی دارد در عین این که کمک می کند اعتماد به نفس بیشتری داشته باشید، خوب استراحت کنید، مستقل تر، برازنده تر، منظم تر، خوشحال تر، لاغر تر، سالم تر، و خوش اندام تر و از لحاظ روانی متعادل باشید.

منبع:www.secondscount.org