علامت تجاری منشور

روایت ها

متن کامل

نه مزیت برتر روانی دوچرخه سواریدو چرخه سواری

برگردان منشور

وقتی در باره فواید سلامتی دوچرخه سواری بحث می شود تقریبا" همه مقالات فواید جسمی دوچرخه سواری را مورد تأکید قرار می دهند. گرچه فواید سلامتی جسمی قطعا" فراوان و قابل توجه هستند اما لازم است این حقیقت را به خاطر بسپاریم که دوچرخه سواری واقعا" برای مغز هم عالی است. فواید جسمی و روحی دوچرخه سواری معقول است اما فوق العاده کم تبلیغ شده است. در محیط پرتنش امروزی کار، مردم به دنبال راه هایی هستند برای آرامش ذهن خود و استراحت از فشار روزانه که باعث استرس می شود. فهرست نگرانی های روزانه، از مسائل کاری گرفته تا مشکلات خانواده بدون وقفه ادامه دارد. اما، دوچرخه سواری شیوه ای بسیار عالی برای جلوگیری از این عوامل تنش زای متداول برای همه جور افراد است.

چه دوچرخه سواری سواری را برای تناسب اندام انتخاب کنید یا برای اهداف رقابتی و یا حتی به دلایل اجتماعی، دوچرخه سواری منظم روشی عالی برای شاد نگه داشتن جسم و ذهن است. بگذارید به امتیازات برتر روانی دوچرخه سواری نگاهی بیندازیم:

  1. استرس را کاهش می دهد - بگذارید با آن روبرو شویم. زندگی گاهی واقعا" سخت و دشوار است. خارج شدن روزانه از خانه یا محل کار روی دوچرخه باعث کاهش این استرس ها می شود. نه تنها ثابت شده که تمرینات قلبی-عروقی باعث کاهش استرس و آرام کردن اضطراب می شود بلکه گفته شده که دوچرخه سواری به خصوص برای وضع کلی ذهنی دوچرخه سوار نافع است.
  2. دوچرخه سواری موجب کاهش افسردگی و سایر بیماری های روانی می شود - صرف لذت سوار ی دوچرخه کافی است که ذهن را از شر شیاطینش آزاد کند.
  3. دوچرخه سواران بهتر می خوابند - دوچرخه سواران قادرند ریتم شبانه روزی خود را با سواری منظم هماهنگ نگه دارند. علاوه بر این، دوچرخه سواری می تواند به کاهش سطح کورتیزول در بدن، هورمون استرس که ممکن است مانع خواب عمیق حیات بخش شود، کمک کند.
  4. دوچرخه سواری حافظه را بهبود می بخشد - با فرا رسیدن پیری، غالبا" مشکل است که حافظه ای دقیق و تیز بین داشت. دوچرخه سواری به ساختن سلول های جدید در هیپو کامپ، منطقه ای از مغز که مسئول حافظه شخص است، کمک می کند.
  5. افرادی که به جای اتومبیل رانی دوچرخه سواری را انتخاب می کنند با کمک به حفظ محیط زیست احساس غرور پیدا می کنند - کم کردن از آلوده نمودن فضا به کربن و پرهیز از افزودن به آلودگی جهان، در احساس رضایتتان از خود معجزه می کند.
  6. دوچرخه سواری به ایجاد تفکر خلاق کمک می کند - همه نوع از هنرمندان و موسیقی دان ها وقتی از بازماندگی ذهنی رنج می برند به دوچرخه سواری پناه می برند. امکان ورزش کردن در حالی که هوای تازه استنشاق می کنید می تواند مهارت های حل مشکل و همچنین خلاقیت را افزایش دهد.
  7. دوچرخه سواران از مزایای "دوچرخه سواری تند" لذت می برند - دوچرخه سواران اغلب مثل "دونده های سریع" متوجه می شوند که اندورفین حاصل از تمرین بدنی دوچرخه سواری موجب احساس شادی آن ها می شود.
  8. دوچرخه سواران علاقه مند می دانند که به سواری اعتیاد دارند - این اعتیاد مثبت روشی عالی برای متمرکز نمودن انرژی ذهنتان به نقطه مثبتی است.
  9. دوچرخه سواری موجب بهره وری بیشتر می شود - با قابلیت افزایش سطح انرژی، یک دوچرخه سواری تند بعد از ظهر می تواند در کمک به شما برای داشتن شبی مولد نقش بزرگی ایفا کند.

دوچرخه سواری به دلایل زیاد ورزشی عالی است. دادن آن افزایش مثبت فوق العاده به ذهن برای شادی کلی شما مهم است. مزایای روحی و روانی دوچرخه سواری منظم چیزی است که به حفظ شادی ما در زندگی روزانه واقعا" کمک می کند.

منبع:www.billbonebikelaw.com