علامت تجاری منشور

روایت ها

متن کامل

دیوارهای مرمر داخل خانهنشیمن


نوشته: LAUREN SMITHبرگردان منشور

مرمر در دکوراسیون خانه روند جدیدی نیست. در واقع، مرمر در معماری سال های دور در فرهنگ باستانی مصر و بین النهرین استفاده شده بود. اما هر کس از آن استفاده کرده باشد می داند که کار با آن سنگین و گران است و به همین دلیل است که کاغذ دیواری مرمری هم در حال حاضر باب روز شده است.


ناهارخوری

دیوارهای مرمر جو لوکسی را در اختیار شما می گذارد که برای فضایتان به دنبالش هستید. دیوارهای مرمر اتاق را در لفافی از سنگ طبیعی می پوشاند که نیروی جادوئی آنبه طور بنیادی قادر به تغییر شکل دادن اتاق است. اگر به دنبال این هستید که فضای درخشنده ای داشته باشید، مرمر سفید یا صورتی به راحتی این کار را می کند. اگر به دنبال محیط گرمتری هستید، مرمر کرم یا قهوه ای عالی است، و اگر ترجیح می دهید احساس ها را بر انگیزید رنگ های قرمز و سیاه هرگز شکست نمی خورند.


پذیرایی

هیچ مکانی نمی تواند در مقابل زیبایی مرمر مقاومت کند. با توجه به چند کاربردی بودن آن، مرمر می تواند آشپزخانه، حمام، سالن ورودی، و حتی پروژه فضاهای عمومی بزرگ مثل هتل های مجلل یا مراکز عمده خرید را تزیین کند.


دست شویی

مرمر، با اثر انعکاسی، قدیمی، با شکوه، یا کمی کلاسیک دیوارها را تبدیل به لذتی خالص می کند. این همه با ظرافت و سلیقه خوب ترکیب می شوند تا ماده ای را توصیف کنند که قادر به خلق دیوارهای بزرگ، تقریبا" نا محدود، منحصر به فرد، و بسیار شخصی می باشد.


طلایی منبع: www.levantina.com